01-26-2011, 04:53 PM
(01-26-2011, 04:39 PM)fairyfarmgirl Wrote: Further, Raw Milk is super expensive. For just 1/2 gallon it is nearly 10.00! Outrageous for cows that eat grass and a farm that is not even 20 miles away
Gosh, that is expensive! A few years ago, I was very lucky to find someone who offered raw goat's milk for $5/gallon. It was wonderful!
Unfortunately, she ended up selling the goats and it's no longer available.